![Το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών, του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού με 72 εθελοντές στον Μαραθώνιο Ναυπλίου - Αργολικές Ειδήσεις Το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών, του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού με 72 εθελοντές στον Μαραθώνιο Ναυπλίου - Αργολικές Ειδήσεις](https://2.bp.blogspot.com/-BzvrAXNjWPg/WL-_noOj85I/AAAAAAAHQpk/4uJNcenVpLA-xu7s0psCRT9KNJ2kEKnXACLcB/s640/20170305_141120.jpg)
Το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών, του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού με 72 εθελοντές στον Μαραθώνιο Ναυπλίου - Αργολικές Ειδήσεις
![O Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός παρήλασε πρώτος στη στρατιωτική παρέλαση της Αθήνας - Δημοτική αγορά της Λακωνίας O Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός παρήλασε πρώτος στη στρατιωτική παρέλαση της Αθήνας - Δημοτική αγορά της Λακωνίας](https://www.dimotikiagoratislakonias.gr/media/k2/items/cache/cbb0ce4bb549e31795359b227f075926_XL.jpg)
O Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός παρήλασε πρώτος στη στρατιωτική παρέλαση της Αθήνας - Δημοτική αγορά της Λακωνίας
![Το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών, Διασωστών & Ναυαγοσωστών Ρόδου του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού συνεχίζει την διεξαγωγή προγραμμάτων εκπαίδευσης - Δημοκρατική της Ρόδου Το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών, Διασωστών & Ναυαγοσωστών Ρόδου του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού συνεχίζει την διεξαγωγή προγραμμάτων εκπαίδευσης - Δημοκρατική της Ρόδου](https://www.dimokratiki.gr/wp-content/uploads/2022/03/erithros-stavros_0.jpg)
Το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών, Διασωστών & Ναυαγοσωστών Ρόδου του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού συνεχίζει την διεξαγωγή προγραμμάτων εκπαίδευσης - Δημοκρατική της Ρόδου
![ΣΟΚ!Σκηνές κατάντια για τον Ε.Ε.Σ. στις παρελάσεις για την 28η Οκτωβρίου! - Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων ΣΟΚ!Σκηνές κατάντια για τον Ε.Ε.Σ. στις παρελάσεις για την 28η Οκτωβρίου! - Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων](https://www.pna.gr/media/k2/items/cache/904413593681a49d9ee6685f44d1440a_XL.webp)
ΣΟΚ!Σκηνές κατάντια για τον Ε.Ε.Σ. στις παρελάσεις για την 28η Οκτωβρίου! - Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
![Το Περιφερειακό Τμήμα του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού στην Ρόδο, στο πλαίσιο εορτασμού της Παγκόσμιας Ημέρας Ερυθρού Σταυρού & Ερυθράς Ημισελήνου (8/5) διοργάνωσε μεγάλη έκθεση φωτογραφίας - Εμείς Το Περιφερειακό Τμήμα του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού στην Ρόδο, στο πλαίσιο εορτασμού της Παγκόσμιας Ημέρας Ερυθρού Σταυρού & Ερυθράς Ημισελήνου (8/5) διοργάνωσε μεγάλη έκθεση φωτογραφίας - Εμείς](https://www.emeis.gr/wp-content/uploads/2022/05/279715482_1162270804595574_1860017900445777309_n-%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AE.jpg)
Το Περιφερειακό Τμήμα του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού στην Ρόδο, στο πλαίσιο εορτασμού της Παγκόσμιας Ημέρας Ερυθρού Σταυρού & Ερυθράς Ημισελήνου (8/5) διοργάνωσε μεγάλη έκθεση φωτογραφίας - Εμείς
![Τριήμερη περιοδεία Προέδρου Ε.Ε.Σ. στη Βόρεια και Κεντρική Ελλάδα. Επίσκεψη στην πόλη της Θεσσαλονίκης, στις κατασκηνώσεις του Ερυθρού Σταυρού στον οικισμό Στόμιο, στο Λιτόχωρο και στη Λάρισα. Σειρά επαφών με μέλη Διοικητικών Τριήμερη περιοδεία Προέδρου Ε.Ε.Σ. στη Βόρεια και Κεντρική Ελλάδα. Επίσκεψη στην πόλη της Θεσσαλονίκης, στις κατασκηνώσεις του Ερυθρού Σταυρού στον οικισμό Στόμιο, στο Λιτόχωρο και στη Λάρισα. Σειρά επαφών με μέλη Διοικητικών](https://www.samarites.gr/cache/files/6be242471c2be0bb2b36d9c181f55705d9e93223.jpg)