Ο Αντώνης Κουράκης κι ο Αναστάσης Μπούχλης στον Ομαλό! Παρασκευή 21/10 (βράδυ) Σάββατο 22/10 (βράδυ) και Κυριακή 23/10 (μεσημέρι), ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ... | By Κρητικό Κέντρο Ομαλός | Facebook
Οι Πόντιοι και οι Κρητικοί όντε συναντηθούνε,τσίπουρο πίνουν και ρακί και οι λύρες κελαηδούνε!!! | Οι Πόντιοι και οι Κρητικοί όντε συναντηθούνε,τσίπουρο πίνουν και ρακί και οι λύρες κελαηδούνε!!! ΑΦΟΙ ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗ -
![Konstantinos Pantzis & Nikos Souliotis feat. Xenia Verra - Βρήκα Το Μπελά Μου - Official Lyric Video - YouTube Konstantinos Pantzis & Nikos Souliotis feat. Xenia Verra - Βρήκα Το Μπελά Μου - Official Lyric Video - YouTube](https://i.ytimg.com/vi/gBQHhbnbbY0/maxresdefault.jpg)