![Λουλούδια» και «Ατίθασες» στον Φλοίσβο Αλεξανδρούπολης - Παρατηρητής της Θράκης | Παρατηρητής της Θράκης Λουλούδια» και «Ατίθασες» στον Φλοίσβο Αλεξανδρούπολης - Παρατηρητής της Θράκης | Παρατηρητής της Θράκης](https://www.paratiritis-news.gr/wp-content/uploads/2021/01/kla1467452446.jpg)
Λουλούδια» και «Ατίθασες» στον Φλοίσβο Αλεξανδρούπολης - Παρατηρητής της Θράκης | Παρατηρητής της Θράκης
![Η «Φατιμά», οι «Ατίθασες» και η «Μαργκερίτ» τα φιλμ που θριάμβευσαν στα βραβεία Σεζάρ | screeneye.gr Η «Φατιμά», οι «Ατίθασες» και η «Μαργκερίτ» τα φιλμ που θριάμβευσαν στα βραβεία Σεζάρ | screeneye.gr](https://screeneye.gr/wp-content/uploads/2016/02/fatima-rtx28sf7.jpg)
Η «Φατιμά», οι «Ατίθασες» και η «Μαργκερίτ» τα φιλμ που θριάμβευσαν στα βραβεία Σεζάρ | screeneye.gr
![Οικοδόμος: Τι σημαίνει να γεννηθείς κορίτσι στη σύγχρονη Τουρκία… - « Ατίθασες», της Ντενίζ Γκαμζέ Εργκιβέν, από την Κινηματογραφική Λέσχη «Σκοπευτήριο» στην Καισαριανή Οικοδόμος: Τι σημαίνει να γεννηθείς κορίτσι στη σύγχρονη Τουρκία… - « Ατίθασες», της Ντενίζ Γκαμζέ Εργκιβέν, από την Κινηματογραφική Λέσχη «Σκοπευτήριο» στην Καισαριανή](https://4.bp.blogspot.com/-eVYs1KRn1jM/WRs4YelYnbI/AAAAAAAA2lM/Ghnc9LNCLnw65cjE3I_UiBZwvNQw5uiKwCLcB/s1600/skopeftirio-atihases2.jpg)
Οικοδόμος: Τι σημαίνει να γεννηθείς κορίτσι στη σύγχρονη Τουρκία… - « Ατίθασες», της Ντενίζ Γκαμζέ Εργκιβέν, από την Κινηματογραφική Λέσχη «Σκοπευτήριο» στην Καισαριανή
Thessaloniki International Film Festival - Το Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης συγχαίρει την ταινία Οι Ατίθασες για το βραβείο LUX του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, που ξεκίνησε την πορεία της από την Αγορά του ΦΚΘ και
StraDa Films - Ατίθασες | Mustang, της Ντενίζ Γκαμζέ Εργκιβέν. Μια άκρως επίκαιρη και συγκινητική ταινία. * Επίσημη Γαλλική Υποψηφιότητα για Όσκαρ Καλύτερης Ξενόγλωσσης Ταινίας 2016 | Facebook
![Κινηματογραφική Λέσχη Ιτέας: «Ατίθασες» (της Ντενίζ Γκαμζέ Εργκιβέν, 2015), 29 Ιουνίου και 1 Ιουλίου 2016, 21.30, Μαρίνα Ιτέας - Ζω Φωκίδα! Κινηματογραφική Λέσχη Ιτέας: «Ατίθασες» (της Ντενίζ Γκαμζέ Εργκιβέν, 2015), 29 Ιουνίου και 1 Ιουλίου 2016, 21.30, Μαρίνα Ιτέας - Ζω Φωκίδα!](https://www.zofokida.gr/wp-content/uploads/2016/06/475.jpg)
Κινηματογραφική Λέσχη Ιτέας: «Ατίθασες» (της Ντενίζ Γκαμζέ Εργκιβέν, 2015), 29 Ιουνίου και 1 Ιουλίου 2016, 21.30, Μαρίνα Ιτέας - Ζω Φωκίδα!
![Ατίθασες» στο «Σκοπευτήριο»: Ταινία για να δεις τι σημαίνει να γεννηθείς κορίτσι στη σύγχρονη Τουρκία - Κατιούσα Ατίθασες» στο «Σκοπευτήριο»: Ταινία για να δεις τι σημαίνει να γεννηθείς κορίτσι στη σύγχρονη Τουρκία - Κατιούσα](http://www.katiousa.gr/wp-content/uploads/2017/05/skopeftirio-atithases.jpg)