![GioDim_ no Twitter: "Στο Λύκειο, κάθε 25η Μαρτίου αντί να τραγουδαμε τις Σουλιωτισσες,τραγουδούσαμε το Να ξεφύγω δεν μπορούσα Καθώς γύρναγα απ' την Προύσα Με πρόδωσαν κάτι μπράβοι Και με πιάσαν στο καράβι GioDim_ no Twitter: "Στο Λύκειο, κάθε 25η Μαρτίου αντί να τραγουδαμε τις Σουλιωτισσες,τραγουδούσαμε το Να ξεφύγω δεν μπορούσα Καθώς γύρναγα απ' την Προύσα Με πρόδωσαν κάτι μπράβοι Και με πιάσαν στο καράβι](https://pbs.twimg.com/media/EvgQ9wWXUAQJzMr.jpg)
GioDim_ no Twitter: "Στο Λύκειο, κάθε 25η Μαρτίου αντί να τραγουδαμε τις Σουλιωτισσες,τραγουδούσαμε το Να ξεφύγω δεν μπορούσα Καθώς γύρναγα απ' την Προύσα Με πρόδωσαν κάτι μπράβοι Και με πιάσαν στο καράβι
Μονόπετο - Τα σακάκια, είτε τα συνοδεύουν παντελόνια φτιαγμένα από το ίδιο τόπι ύφασμα και είναι κοστούμια είτε είναι «ορφανά» sport coat και blazer, αποτελούν αδιαμφισβήτητα τα διαμάντια κάθε αντρικής γκαρνταρόμπας. Είναι
![Βαλάντης: Η δημόσια εξομολόγησή του για την προσωπική ζωή του, γιατί νιώθει Αρχαίος Έλληνας και το λαθραίο σακάκι Moschino | NewsPistol - Ειδήσεις με υπογραφή. Χάρης Λεμπιδάκης. Βαλάντης: Η δημόσια εξομολόγησή του για την προσωπική ζωή του, γιατί νιώθει Αρχαίος Έλληνας και το λαθραίο σακάκι Moschino | NewsPistol - Ειδήσεις με υπογραφή. Χάρης Λεμπιδάκης.](https://www.newspistol.gr/content/data/multimedia/images/11-2016/balantis_megalo.jpg)