![Γιορτάζουμε στις Ευρωπαϊκές Ημέρες Πολιτιστικής Κληρονομιάς στο Μουσείο Περιβάλλοντος Στυμφαλίας | ΠΙΟΠ Γιορτάζουμε στις Ευρωπαϊκές Ημέρες Πολιτιστικής Κληρονομιάς στο Μουσείο Περιβάλλοντος Στυμφαλίας | ΠΙΟΠ](https://www.piop.gr/el/Activities/ekdiloseis-mouseia/~/media/Images/PIOP/Events/MPEST/delivorias-600.png)
Γιορτάζουμε στις Ευρωπαϊκές Ημέρες Πολιτιστικής Κληρονομιάς στο Μουσείο Περιβάλλοντος Στυμφαλίας | ΠΙΟΠ
![Κιθαριστικό Σύνολο Ροδοτοπίου Ιωαννίνων "Η Πασσαρών" / Rodotopi Guitar Ensemble "The Passaron": Πρόγραμμα και συμμετοχές της 5ης για τα Ιωάννινα Πανελλήνιας Συνάντησης Συνόλων και Ορχηστρών Κιθάρας (25/1/2020) Κιθαριστικό Σύνολο Ροδοτοπίου Ιωαννίνων "Η Πασσαρών" / Rodotopi Guitar Ensemble "The Passaron": Πρόγραμμα και συμμετοχές της 5ης για τα Ιωάννινα Πανελλήνιας Συνάντησης Συνόλων και Ορχηστρών Κιθάρας (25/1/2020)](https://1.bp.blogspot.com/-LZQE-Y6BDMM/Xh4n_JLJZxI/AAAAAAAACz0/VRS28Sia60UxW0JTsPPawnT3CQXZhKwPwCLcBGAsYHQ/s1600/%25CE%25A0%25CF%2581%25CF%258C%25CE%25B3%25CF%2581%25CE%25B1%25CE%25BC%25CE%25BC%25CE%25B1_%25CF%2583%25CE%25B5%25CE%25BB.1_%25CE%25BA%25CE%25B1%25CE%25B9__4.png)
Κιθαριστικό Σύνολο Ροδοτοπίου Ιωαννίνων "Η Πασσαρών" / Rodotopi Guitar Ensemble "The Passaron": Πρόγραμμα και συμμετοχές της 5ης για τα Ιωάννινα Πανελλήνιας Συνάντησης Συνόλων και Ορχηστρών Κιθάρας (25/1/2020)
![Πες μου τ' όνομά σου»: Ο Φοίβος Δεληβοριάς και τα παιδικά του τραγούδια στο θέατρο Αριστοτέλειον - ertnews.gr Πες μου τ' όνομά σου»: Ο Φοίβος Δεληβοριάς και τα παιδικά του τραγούδια στο θέατρο Αριστοτέλειον - ertnews.gr](https://www.ertnews.gr/wp-content/uploads/2021/11/thumbnail_%CE%A0%CE%B5%CF%82%CE%BC%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%BF%CC%81%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CC%81%CF%83%CE%BF%CF%852-1.jpg)
Πες μου τ' όνομά σου»: Ο Φοίβος Δεληβοριάς και τα παιδικά του τραγούδια στο θέατρο Αριστοτέλειον - ertnews.gr
![Κιθαριστικό Σύνολο Ροδοτοπίου Ιωαννίνων "Η Πασσαρών" / Rodotopi Guitar Ensemble "The Passaron": Πρόγραμμα και συμμετοχές της 5ης για τα Ιωάννινα Πανελλήνιας Συνάντησης Συνόλων και Ορχηστρών Κιθάρας (25/1/2020) Κιθαριστικό Σύνολο Ροδοτοπίου Ιωαννίνων "Η Πασσαρών" / Rodotopi Guitar Ensemble "The Passaron": Πρόγραμμα και συμμετοχές της 5ης για τα Ιωάννινα Πανελλήνιας Συνάντησης Συνόλων και Ορχηστρών Κιθάρας (25/1/2020)](https://1.bp.blogspot.com/-1MOtOzkxvh4/XhOWBVEWjBI/AAAAAAAACys/m0v8LhknBSkKi2qAzImqxQ7YKQwZ7AUmACLcBGAsYHQ/s1600/5th%2B%25281%2529.png)
Κιθαριστικό Σύνολο Ροδοτοπίου Ιωαννίνων "Η Πασσαρών" / Rodotopi Guitar Ensemble "The Passaron": Πρόγραμμα και συμμετοχές της 5ης για τα Ιωάννινα Πανελλήνιας Συνάντησης Συνόλων και Ορχηστρών Κιθάρας (25/1/2020)
![Δελτίο Τύπου: Συμμετοχή του Μουσικού Συνόλου FLOGUITAR στην 5η Πανελλήνια Συνάντηση Συνόλων και Ορχηστρών Κιθάρας Δελτίο Τύπου: Συμμετοχή του Μουσικού Συνόλου FLOGUITAR στην 5η Πανελλήνια Συνάντηση Συνόλων και Ορχηστρών Κιθάρας](http://gym-mous-agrin.ait.sch.gr/images/stories/simpleImageGallery/anakoinoseis/5h_sinantisi_sinolon_2020.jpg)