![Thanassis on Twitter: "Πάμε τώρα στο «Κάτι Να Καίει». Ο Δαλιανίδης έχει γυρίσει για τη Finos το 1962 το πρώτο του μιούζικαλ. Είναι το «Μερικοί Το Προτιμούν Κρύο...». Από τις αρχές του Thanassis on Twitter: "Πάμε τώρα στο «Κάτι Να Καίει». Ο Δαλιανίδης έχει γυρίσει για τη Finos το 1962 το πρώτο του μιούζικαλ. Είναι το «Μερικοί Το Προτιμούν Κρύο...». Από τις αρχές του](https://pbs.twimg.com/media/Dx8c4rAXcAEdTMV.jpg)
Thanassis on Twitter: "Πάμε τώρα στο «Κάτι Να Καίει». Ο Δαλιανίδης έχει γυρίσει για τη Finos το 1962 το πρώτο του μιούζικαλ. Είναι το «Μερικοί Το Προτιμούν Κρύο...». Από τις αρχές του
![Εδώ γυρίστηκε η ταινία «Κάτι να καίει» - Ετοιμόρροπο το θρυλικό αναψυκτήριο στη Θεσσαλονίκη [εικόνες & βίντεο] | STORIES | iefimerida.gr Εδώ γυρίστηκε η ταινία «Κάτι να καίει» - Ετοιμόρροπο το θρυλικό αναψυκτήριο στη Θεσσαλονίκη [εικόνες & βίντεο] | STORIES | iefimerida.gr](https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/kati14_iefimerida.jpg?itok=aIetRfdq)
Εδώ γυρίστηκε η ταινία «Κάτι να καίει» - Ετοιμόρροπο το θρυλικό αναψυκτήριο στη Θεσσαλονίκη [εικόνες & βίντεο] | STORIES | iefimerida.gr
![Ο χρήστης Thanassis στο Twitter: "Το καλοκαίρι του 1963 ο Δαλιανίδης γυρίζει το «Κάτι Να Καίει» για τον Φίνο και ο Κατσουρίδης το «Της Κακομοίρας» σε παραγωγή Κώστα & Δήμου Χατζηχρήστου. Τα Ο χρήστης Thanassis στο Twitter: "Το καλοκαίρι του 1963 ο Δαλιανίδης γυρίζει το «Κάτι Να Καίει» για τον Φίνο και ο Κατσουρίδης το «Της Κακομοίρας» σε παραγωγή Κώστα & Δήμου Χατζηχρήστου. Τα](https://pbs.twimg.com/media/Dx8Y_ThWwAEqzIj.jpg)