![Ο υποψήφιος δήμαρχος Εορδαίας, Γιάννης Καραβασίλης, στον Πολιτιστικό Σύλλογο Κομάνου και στις Κοινότητες Δροσερού, Γαλάτειας και Ολυμπιάδας (ΦΩΤΟ) - giapraki.com Ο υποψήφιος δήμαρχος Εορδαίας, Γιάννης Καραβασίλης, στον Πολιτιστικό Σύλλογο Κομάνου και στις Κοινότητες Δροσερού, Γαλάτειας και Ολυμπιάδας (ΦΩΤΟ) - giapraki.com](https://i0.wp.com/www.giapraki.com/wp-content/uploads/2019/05/1-1-Small-e1557319974968.jpg?fit=480%2C854&ssl=1)
Ο υποψήφιος δήμαρχος Εορδαίας, Γιάννης Καραβασίλης, στον Πολιτιστικό Σύλλογο Κομάνου και στις Κοινότητες Δροσερού, Γαλάτειας και Ολυμπιάδας (ΦΩΤΟ) - giapraki.com
![Πιστεύω ότι στη μάχη ανάμεσα στους ανθρώπους και τις μηχανές, θα νικήσει ο άνθρωπος» -Του Φ. Καραβασίλη, προέδρου του δικηγορικού συλλόγου Βέροιας - Εφημερίδα Ημερήσια Ημαθίας Πιστεύω ότι στη μάχη ανάμεσα στους ανθρώπους και τις μηχανές, θα νικήσει ο άνθρωπος» -Του Φ. Καραβασίλη, προέδρου του δικηγορικού συλλόγου Βέροιας - Εφημερίδα Ημερήσια Ημαθίας](https://www.imerisia-ver.gr/uploads/blog/26058/m/3415_1584608764_32191782_2.jpg)
Πιστεύω ότι στη μάχη ανάμεσα στους ανθρώπους και τις μηχανές, θα νικήσει ο άνθρωπος» -Του Φ. Καραβασίλη, προέδρου του δικηγορικού συλλόγου Βέροιας - Εφημερίδα Ημερήσια Ημαθίας
![Δήμος Κατερίνης | 26 συστήματα συναγερμού για προστασία ηλικιωμένων παρέδωσε δωρεάν η εταιρία «Κ. ΝΙΣΣΟΥ» | OlympusMeraGR Δήμος Κατερίνης | 26 συστήματα συναγερμού για προστασία ηλικιωμένων παρέδωσε δωρεάν η εταιρία «Κ. ΝΙΣΣΟΥ» | OlympusMeraGR](https://www.olympusmera.gr/wp-content/uploads/2021/02/1-69.jpg)
Δήμος Κατερίνης | 26 συστήματα συναγερμού για προστασία ηλικιωμένων παρέδωσε δωρεάν η εταιρία «Κ. ΝΙΣΣΟΥ» | OlympusMeraGR
![______ Αρχιτεκτονική εσωτερικών χώρων ______ _______Αναστασία Καραβασίλη Διακοσμήτρια______: ***ΧΡΩΜΑΤΑ... **ΑΝΟΙΞΗ... *ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ... ______ Αρχιτεκτονική εσωτερικών χώρων ______ _______Αναστασία Καραβασίλη Διακοσμήτρια______: ***ΧΡΩΜΑΤΑ... **ΑΝΟΙΞΗ... *ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ...](http://4.bp.blogspot.com/-aeWXnoFRcF4/UVqdRUJF8uI/AAAAAAAAAaQ/zqDlliSrMO4/s1600/Anastasia_Karavasili.jpg)