![Γιώργος Ψυχογιός: "Να επανέλθουν οι εξετάσεις και οι άδειες των ηλεκτρολόγων στην Κορινθία" - Παρέμβαση στη Βουλή με έγγραφο του Σωματείου Ηλεκτρολόγων Εγκαταστατών Ν. Κορινθίας, - Ημερησία Κορίνθου Γιώργος Ψυχογιός: "Να επανέλθουν οι εξετάσεις και οι άδειες των ηλεκτρολόγων στην Κορινθία" - Παρέμβαση στη Βουλή με έγγραφο του Σωματείου Ηλεκτρολόγων Εγκαταστατών Ν. Κορινθίας, - Ημερησία Κορίνθου](https://hmerisiakorinthou.gr/wp-content/uploads/2021/02/%CE%A8%CE%A5%CE%A7%CE%9F%CE%93%CE%99%CE%9F%CE%A3-1.jpg)
Γιώργος Ψυχογιός: "Να επανέλθουν οι εξετάσεις και οι άδειες των ηλεκτρολόγων στην Κορινθία" - Παρέμβαση στη Βουλή με έγγραφο του Σωματείου Ηλεκτρολόγων Εγκαταστατών Ν. Κορινθίας, - Ημερησία Κορίνθου
![Η Schneider Electric DMS NS (SEDMS NS) Υπέγραψε Συμφωνητικό Συνεργασίας με τη Σχολή Τεχνικών Επιστημών του Νόβι Σαντ και τη Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών του Βελιγραδίου, για την Υποστήριξη Ταλαντούχων Φοιτητών Η Schneider Electric DMS NS (SEDMS NS) Υπέγραψε Συμφωνητικό Συνεργασίας με τη Σχολή Τεχνικών Επιστημών του Νόβι Σαντ και τη Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών του Βελιγραδίου, για την Υποστήριξη Ταλαντούχων Φοιτητών](https://www.energia.gr/media/articles/main/158226-1elesn.jpg)
Η Schneider Electric DMS NS (SEDMS NS) Υπέγραψε Συμφωνητικό Συνεργασίας με τη Σχολή Τεχνικών Επιστημών του Νόβι Σαντ και τη Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών του Βελιγραδίου, για την Υποστήριξη Ταλαντούχων Φοιτητών
![Ψηφιακός διάλογος με τον υφυπουργό Ψηφιακής Διακυβέρνησης κ. Γρηγόρη Ζαριφόπουλο, Δευτέρα 22/6, ώρα 3.00 μμ - Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Ψηφιακός διάλογος με τον υφυπουργό Ψηφιακής Διακυβέρνησης κ. Γρηγόρη Ζαριφόπουλο, Δευτέρα 22/6, ώρα 3.00 μμ - Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών](https://www.ece.uop.gr/wp-content/uploads/2020/06/zarifopoulos-1.jpg)
Ψηφιακός διάλογος με τον υφυπουργό Ψηφιακής Διακυβέρνησης κ. Γρηγόρη Ζαριφόπουλο, Δευτέρα 22/6, ώρα 3.00 μμ - Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών
![Καθηγητής Μίνως Γαροφαλάκης - Προσκεκλημένος Κεντρικός Ομιλητής και Πρόεδρος Επιτροπής Προγράμματος Συνεδρίων: Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Καθηγητής Μίνως Γαροφαλάκης - Προσκεκλημένος Κεντρικός Ομιλητής και Πρόεδρος Επιτροπής Προγράμματος Συνεδρίων: Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών](https://www.ece.tuc.gr/fileadmin/_processed_/8/8/csm_minosGarofalakis_02_799acd9c6a.jpg)