Mara Meimaridi Official Fan Club - Την 15η Αυγούστου ήταν η γιορτή μου. Η δική μου γιορτή. Την άραξα με την παρέα μου μπροστά σε δύο μπουκάλια σαμπάνιες, αναμφίβολα περιμένοντας να γλεντήσω
Mara Meimaridi Official Fan Club - Το σημερινό «μυστικό» προέρχεται από μία μικρή παράγραφο του βιβλίου «Οι Μάγισσες της Σμύρνης» και αφορά μία γνωστή σε όλους μας γυναίκα που κατάφερε όπως και
Mara Meimaridi Official Fan Club - «Την 15η Αυγούστου ήταν η γιορτή μου. Η δική μου γιορτή. Την άραξα με την παρέα μου μπροστά σε δύο μπουκάλια σαμπάνιες, αναμφίβολα περιμένοντας να γλεντήσω
![Φακλάνα™ on X: "Όταν τα έδωσες όλα και δεν πήρες δεκάρι και κρατιέσαι να μην αμολυσεις κάθε κατάρα που σε έμαθε η μάνα Αττάρτη. #j2us https://t.co/4opHN6GoNv" / X Φακλάνα™ on X: "Όταν τα έδωσες όλα και δεν πήρες δεκάρι και κρατιέσαι να μην αμολυσεις κάθε κατάρα που σε έμαθε η μάνα Αττάρτη. #j2us https://t.co/4opHN6GoNv" / X](https://pbs.twimg.com/media/FDisnkpXoAEqcX3.jpg)
Φακλάνα™ on X: "Όταν τα έδωσες όλα και δεν πήρες δεκάρι και κρατιέσαι να μην αμολυσεις κάθε κατάρα που σε έμαθε η μάνα Αττάρτη. #j2us https://t.co/4opHN6GoNv" / X
Mara Meimaridi Official Fan Club - **********************ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΝΤΕΣΤΕ*************************** Το ψάρι Η μάνα μου έτρεμε πάντα το ψάρι όταν έβγαινε στην ισκαμπίλ. Ακόμα και στις στιγμές που η Αττάρτη την καθησύχαζε, δεν μπορούσε
Mara Meimaridi Official Fan Club - *** Δίσκος της Φαιστού - Επίκληση στη Μάνα Αττάρτη *** ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑΣ Μελετώντας κανείς τα κείμενα που έχουν διασωθεί από τα μπαούλα της Κατίνας,
![Μάρα Μεϊμαρίδη: Ποιά είναι η γυναίκα φαινόμενο που έχει φέρει τα πάνω κάτω στην εκπομπή της Καινούργιου - Gossip - Athens magazine Μάρα Μεϊμαρίδη: Ποιά είναι η γυναίκα φαινόμενο που έχει φέρει τα πάνω κάτω στην εκπομπή της Καινούργιου - Gossip - Athens magazine](https://www.athensmagazine.gr/photos/master/articles/202105/meimaridi_thema.jpg)