![Το άγνωστο ναυάγιο της Κατίνας Παξινού στον Ατλαντικό. Έφυγε από το Λονδίνο για να γλυτώσει τους βομβαρδισμούς και τορπιλίστηκε από γερμανικό υποβρύχιο. Πως σώθηκε - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Το άγνωστο ναυάγιο της Κατίνας Παξινού στον Ατλαντικό. Έφυγε από το Λονδίνο για να γλυτώσει τους βομβαρδισμούς και τορπιλίστηκε από γερμανικό υποβρύχιο. Πως σώθηκε - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://i2.wp.com/www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2019/06/64670237_647446815769825_4262062129911169024_n.jpg?ssl=1)
Το άγνωστο ναυάγιο της Κατίνας Παξινού στον Ατλαντικό. Έφυγε από το Λονδίνο για να γλυτώσει τους βομβαρδισμούς και τορπιλίστηκε από γερμανικό υποβρύχιο. Πως σώθηκε - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
![ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ, Παραστάσεις Οκτωβρίου 2010: 1.Παραμύθι χωρίς όνομα της Πηνελόπης Δέλτα Θέατρο ΡΕΞ –Παιδική Σκηνή-Σκηνή Κατίνα Παξινού από 12-10 2.“Ιλιάδα” του Ομήρου Κτίριο Τσίλλερ – Αίθουσα Εκδηλώσεων από 14-10 μία φορά την ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ, Παραστάσεις Οκτωβρίου 2010: 1.Παραμύθι χωρίς όνομα της Πηνελόπης Δέλτα Θέατρο ΡΕΞ –Παιδική Σκηνή-Σκηνή Κατίνα Παξινού από 12-10 2.“Ιλιάδα” του Ομήρου Κτίριο Τσίλλερ – Αίθουσα Εκδηλώσεων από 14-10 μία φορά την](https://camerastyloonline.files.wordpress.com/2010/10/image_thumb22.png?w=334&h=189)
ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ, Παραστάσεις Οκτωβρίου 2010: 1.Παραμύθι χωρίς όνομα της Πηνελόπης Δέλτα Θέατρο ΡΕΞ –Παιδική Σκηνή-Σκηνή Κατίνα Παξινού από 12-10 2.“Ιλιάδα” του Ομήρου Κτίριο Τσίλλερ – Αίθουσα Εκδηλώσεων από 14-10 μία φορά την
![Ο εχθρός της τάξης Νάιτζελ Ουίλιαμς - ΘΕΑΤΡΟ REX - ΣΚΗΝΗ «ΚΑΤΙΝΑ ΠΑΞΙΝΟΥ» - Εθνικό Θέατρο - Εθνικό Θέατρο Ο εχθρός της τάξης Νάιτζελ Ουίλιαμς - ΘΕΑΤΡΟ REX - ΣΚΗΝΗ «ΚΑΤΙΝΑ ΠΑΞΙΝΟΥ» - Εθνικό Θέατρο - Εθνικό Θέατρο](https://www.n-t.gr/pictures/b/b_33239_valeria_isaeva-8018_compressed_web.jpg)
Ο εχθρός της τάξης Νάιτζελ Ουίλιαμς - ΘΕΑΤΡΟ REX - ΣΚΗΝΗ «ΚΑΤΙΝΑ ΠΑΞΙΝΟΥ» - Εθνικό Θέατρο - Εθνικό Θέατρο
![Κατίνα Παξινού. Γύρισε την τελευταία της ταινία ενώ είχε καρκίνο και έδωσε βαριά άρρωστη την τελευταία της παράσταση. Ένα ατελείωτο χειροκρότημα, ήταν το καλύτερο αντίο - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Κατίνα Παξινού. Γύρισε την τελευταία της ταινία ενώ είχε καρκίνο και έδωσε βαριά άρρωστη την τελευταία της παράσταση. Ένα ατελείωτο χειροκρότημα, ήταν το καλύτερο αντίο - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://i0.wp.com/www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2017/02/Katina_Paxinou-_Pilar.jpg?resize=500%2C607&ssl=1)