![Χ.Χαρίτος | Η διαχείριση του ασθενούς με οξύ διαχωριστικό ανεύρυσμα της θωρακικής αορτής - Livemedia - Ζωντανή μετάδοση μέσω internet και αποθήκευση συνεδρίων, εκδηλώσεων, εκπαιδευτικών σεμιναρίων, webinars, ρεπορτάζ και ειδήσεις. Web κανάλι Livemedia. Χ.Χαρίτος | Η διαχείριση του ασθενούς με οξύ διαχωριστικό ανεύρυσμα της θωρακικής αορτής - Livemedia - Ζωντανή μετάδοση μέσω internet και αποθήκευση συνεδρίων, εκδηλώσεων, εκπαιδευτικών σεμιναρίων, webinars, ρεπορτάζ και ειδήσεις. Web κανάλι Livemedia.](https://i.ytimg.com/vi/YaK0zhoT1bc/maxresdefault.jpg)
Χ.Χαρίτος | Η διαχείριση του ασθενούς με οξύ διαχωριστικό ανεύρυσμα της θωρακικής αορτής - Livemedia - Ζωντανή μετάδοση μέσω internet και αποθήκευση συνεδρίων, εκδηλώσεων, εκπαιδευτικών σεμιναρίων, webinars, ρεπορτάζ και ειδήσεις. Web κανάλι Livemedia.
Στέλιος Χαρίτος One Man Show - My name is Madonna... Επιμέλεια φωτογραφίας, μακιγιάζ, κουστούμια, ντεκόρ: Στέλιος Χαρίτος #stelioscharitos #madonna #impersonator #mimiseis #show #onemanshow | Facebook
![Ο πρόεδρος των οδοντιάτρων του Ηρακλείου, Σταμάτης Χαρίτος, υποψήφιος με τον Ηλία Λυγερό – Candia Doc Ο πρόεδρος των οδοντιάτρων του Ηρακλείου, Σταμάτης Χαρίτος, υποψήφιος με τον Ηλία Λυγερό – Candia Doc](https://www.candiadoc.gr/wp-content/uploads/2017/04/charitos-stamatis.jpg)