Eurobank - Είσαι, είμαι, είμαστε όλοι πρωτοπόροι. Γιατί οι καθημερινές μας επιλογές, μας πηγαίνουν όλους μπροστά. Και στην Eurobank στηρίζουμε κάθε ενέργεια και πράξη που πάει μπροστά τη σκέψη και τη συμπεριφορά
Eurobank - Είσαι, είμαι, είμαστε όλοι πρωτοπόροι. Γιατί οι καθημερινές μας επιλογές, μας πηγαίνουν όλους μπροστά. Και στην Eurobank στηρίζουμε κάθε ενέργεια και πράξη που πάει μπροστά τη σκέψη και τη συμπεριφορά
![Και στην Eurobank προβλήματα στην εξυπηρέτηση: «Έχω μιλήσει 10 φορές με το customer service» - Aftodioikisi.gr Και στην Eurobank προβλήματα στην εξυπηρέτηση: «Έχω μιλήσει 10 φορές με το customer service» - Aftodioikisi.gr](https://www.aftodioikisi.gr/wp-content/uploads/2021/05/eurobank.png)