Α.Σ. Ολυμπιάδα Υμηττού - Γυναικεία Ομάδα - ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Στο Δημοτικό Γήπεδο Υμηττού, την Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου, παρά τις αντίξοες καιρικές συνθήκες, διεξήχθη φιλικός αγώνας
Αυτή η ομάδα εκπροσωπεί την Γλυφάδα και το φωνάζει όντας περήφανη γι'αυτό. Η Γλυφάδα όμως την αγνοεί και είναι το παράπονο της . | By Οδυσσέας Μοσχάτου Ποδόσφαιρο Γυναικών | Facebook
Οδυσσέας Γλυφάδας: Και του χρόνου... πρωτάθλημα! (video) | FlogaSport
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - soccerlive.gr
Τρίκαλα-Γλυφάδα στο γυναικείο-Οι διαιτητές | Trikalasportiva | Αθλητικά Νέα των Τρικάλων