![Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκαν και φέτος οι αγώνες Under Armour Run Kifisia City Challenge 2018 | Ρεπορτάζ και ειδήσεις για την Οικονομία, τις Επιχειρήσεις, το Χρηματιστήριο, την Πολιτική Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκαν και φέτος οι αγώνες Under Armour Run Kifisia City Challenge 2018 | Ρεπορτάζ και ειδήσεις για την Οικονομία, τις Επιχειρήσεις, το Χρηματιστήριο, την Πολιτική](http://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2018/09/20180923_131142.png)
Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκαν και φέτος οι αγώνες Under Armour Run Kifisia City Challenge 2018 | Ρεπορτάζ και ειδήσεις για την Οικονομία, τις Επιχειρήσεις, το Χρηματιστήριο, την Πολιτική
![Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκαν και φέτος οι αγώνες Under Armour Run Kifisia City Challenge 2018 | Ρεπορτάζ και ειδήσεις για την Οικονομία, τις Επιχειρήσεις, το Χρηματιστήριο, την Πολιτική Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκαν και φέτος οι αγώνες Under Armour Run Kifisia City Challenge 2018 | Ρεπορτάζ και ειδήσεις για την Οικονομία, τις Επιχειρήσεις, το Χρηματιστήριο, την Πολιτική](http://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2018/09/20180923_132456.png)
Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκαν και φέτος οι αγώνες Under Armour Run Kifisia City Challenge 2018 | Ρεπορτάζ και ειδήσεις για την Οικονομία, τις Επιχειρήσεις, το Χρηματιστήριο, την Πολιτική
![Η Under Armour διοργάνωσε μαζί με τον Δήμο Κηφισιάς τον 4ο κατά σειρά Ημιμαραθώνιο “Run City Challenge” | Hello Magazine Η Under Armour διοργάνωσε μαζί με τον Δήμο Κηφισιάς τον 4ο κατά σειρά Ημιμαραθώνιο “Run City Challenge” | Hello Magazine](https://www.hello.gr/wp-content/uploads/2019/09/5d8cc5bb8fd83_260919-020547.jpg)
Η Under Armour διοργάνωσε μαζί με τον Δήμο Κηφισιάς τον 4ο κατά σειρά Ημιμαραθώνιο “Run City Challenge” | Hello Magazine
![Η Under Armour διοργάνωσε μαζί με τον Δήμο Κηφισιάς τον 4ο κατά σειρά Ημιμαραθώνιο “Run City Challenge” | Hello Magazine Η Under Armour διοργάνωσε μαζί με τον Δήμο Κηφισιάς τον 4ο κατά σειρά Ημιμαραθώνιο “Run City Challenge” | Hello Magazine](https://www.hello.gr/wp-content/uploads/2019/09/5d8cc7f677b9d_260919-021518.jpg)
Η Under Armour διοργάνωσε μαζί με τον Δήμο Κηφισιάς τον 4ο κατά σειρά Ημιμαραθώνιο “Run City Challenge” | Hello Magazine
![Με Γιάννη Παπαδόπουλο ο ΣΔΥΜ στο Kifisia City Challenge 2018 - Σύλλογος Δρομέων Υγείας Μεσσηνίας Καλαμάτα Με Γιάννη Παπαδόπουλο ο ΣΔΥΜ στο Kifisia City Challenge 2018 - Σύλλογος Δρομέων Υγείας Μεσσηνίας Καλαμάτα](https://sdym.gr/wp-content/uploads/2018/09/e63eba4a60c5a7383338249762b2606c.jpg)